reklama

HTC představilo Desire 820s

HTC představilo Desire 820s
2014-11-11T11:45:55+01:00
• 11. 11. 2014

Úniky informací za několik posledních týdnů prozrazovaly, že společnost HTC připravuje minimálně jednu novinku do své řady chytrých telefonů. To se nyní stává skutečností a tchajwanský výrobce v uplynulém týdnu oficiálně představil model s názvem Desire 820s. Jak sám název napovídá, jde o druhou variantu Desire 820, který byl uveden na letošním ročníku veletrhu IFA v Berlíně. Největší proměnou tentokrát prošel procesor, kde Qualcomm vystřídal konkurenční MediaTek.

desire 820s

Novinka disponuje 5,5palcovým displejem dosahujícím na HD rozlišení. Tomu dodává výkon procesor MT6752 s osmi 64bitovými jádry taktovanými na frekvenci 1,7 GHz. V konečném výsledku lze očekávat o něco vyšší výkon, protože jedna polovina jader u Snapdragonu 615 jsou taktována na 1,5GHz frekvenci a druhá polovina pouze na 1 GHz. Grafickou část zajištuje čip Mali-T760. Operační paměť RAM má v základu 2 GB. Úložiště nabízí 16 GB, přičemž o slotu zatím nepadla žádná zmínka.

Přední část dále zabírají reproduktory BoomSound nebo 8megapixelová selfie kamerka. Zadní část nese 13megapixelový senzor fotoaparátu atypické velikosti s přisvětlovací LED diodou. Rychlé přenosy dat obstarává podpora sítí 4. generace. Kdy a za jakou cenu se telefon objeví v prodeji, není doposud známo. Každopádně nejspíš půjde o zařízení jen pro čínský trh a další v okolí. Až v následujících týdnech bude více jasno, takže nezbývá nic jiného, než dále vyčkávat.

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim