reklama

HTC představilo Desire 820s

HTC představilo Desire 820s
2014-11-11T11:45:55+02:00
• 11. 11. 2014

Úniky informací za několik posledních týdnů prozrazovaly, že společnost HTC připravuje minimálně jednu novinku do své řady chytrých telefonů. To se nyní stává skutečností a tchajwanský výrobce v uplynulém týdnu oficiálně představil model s názvem Desire 820s. Jak sám název napovídá, jde o druhou variantu Desire 820, který byl uveden na letošním ročníku veletrhu IFA v Berlíně. Největší proměnou tentokrát prošel procesor, kde Qualcomm vystřídal konkurenční MediaTek.

desire 820s

Novinka disponuje 5,5palcovým displejem dosahujícím na HD rozlišení. Tomu dodává výkon procesor MT6752 s osmi 64bitovými jádry taktovanými na frekvenci 1,7 GHz. V konečném výsledku lze očekávat o něco vyšší výkon, protože jedna polovina jader u Snapdragonu 615 jsou taktována na 1,5GHz frekvenci a druhá polovina pouze na 1 GHz. Grafickou část zajištuje čip Mali-T760. Operační paměť RAM má v základu 2 GB. Úložiště nabízí 16 GB, přičemž o slotu zatím nepadla žádná zmínka.

Přední část dále zabírají reproduktory BoomSound nebo 8megapixelová selfie kamerka. Zadní část nese 13megapixelový senzor fotoaparátu atypické velikosti s přisvětlovací LED diodou. Rychlé přenosy dat obstarává podpora sítí 4. generace. Kdy a za jakou cenu se telefon objeví v prodeji, není doposud známo. Každopádně nejspíš půjde o zařízení jen pro čínský trh a další v okolí. Až v následujících týdnech bude více jasno, takže nezbývá nic jiného, než dále vyčkávat.

Zdroj: gforgames.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim