reklama

Dotekománie doporučuje #68 – QKSMS

Dotekománie doporučuje #68 – QKSMS
2014-11-15T13:09:28+01:00
• 15. 11. 2014
3

V dnešním dílu Dotekománie doporučuje se podíváme na aplikaci, která vám zpříjemní čtení a posílání SMS – vše v Material Designu.

unnamed_result

QKSMS je aplikace, která klade důraz hlavně na design a je tudíž určena všem lidem, kteří si potrpí na vzhled svého chytrého zařízení. QKSMS nabízí všem svým uživatelům vydařený vzhled včetně velké rychlosti.

unnamed (1)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result

V aplikaci si můžete nastavit nepřeberné množství funkcí, přičemž je vše plně lokalizováno do češtiny. Aplikace umožňuje nastavení barev aplikace, již při prvním otevření QKSMS se vám zobrazí nabídka s barvami. Musím ocenit noční režim, který je dobrým pomocníkem pro oči v noci, aplikace se při zapnutí tohoto režimu zahalí do tmavého kabátu, i přesto si svůj líbivý vzhled zachová. Navíc si můžete zvolit automatické přepínání nočního režimu, což vám ušetří čas.

unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result

Pokud vám přijde SMS, dojde k zobrazení tzv. pop-up okna, podobně jako je to u aplikace WhatsApp, okénko navíc umožňuje okamžitou možnost odpovědět a odeslat. V nastavení si pop-up okna můžete vypnout, navíc máte možnost nastavit i náhled SMS zprávy v notifikační liště atd. Nastavení velikosti písma a fontů je u QKSMS samozřejmostí.

QKSMS je ke stažení pro operační systém Android. Uvnitř aplikace nalezneme možnost zakoupit jednorázově in-app platbu, která odemkne některé funkce. Pokud chcete číst a psát SMS v moderním a příjemném prostředí, nezbývá než QKSMS doporučit.

logo-app QKSMS - Quick Text Messenger QK Labs Zdarma ANDROID

Tip zaslal Matěj Weber, děkujeme.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Roman Kosina

24. 7. 2016, 20:34

Když on je ten Material design tak ošklivej.

Janda Josef

16. 11. 2014, 15:43

Hezký, ale odesílá jen někdy.

Lucie Budínová

15. 11. 2014, 14:22

Lze přes tuto aplikaci odesílat SMS zdarma, tak jak to má Oskárek?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim