reklama

Android 5.0 – bude LG rychlejší než Google v aktualizacích

Android 5.0 – bude LG rychlejší než Google v aktualizacích
2014-11-09T08:58:20+01:00
• 9. 11. 2014
2

Bývalo zvykem, že výrobci smartphonů vypouštěli aktualizace na nejnovější Android až několik měsíců po představení nového systému. To samozřejmě vadilo nejednomu uživateli a jen tiše záviděli těm, co si pořídili zařízení Nexus. Právě do nich zamířila nová verze nejdříve. Možná zde máme nový závod, kde nebudou soutěžit jen výrobci mezi sebou.

G3_Lollipop_D

LG právě dnes oznámilo, že počínaje 46. týdnem (od 10. 11. 2014), začíná rozesílat aktualizaci na Android 5.0 Lollipop pro model LG G3. Nejdříve se mohou těšit majitelé tohoto top modelu v Polsku. Následně dojde k rozšíření na další trhy. Nová verze přináší oznámené novinky v rámci systému, přičemž si LG upravilo grafickou podobu Androidu se zachováním Material Designu.

Android 5.0 Lollipop – seznam zařízení s potvrzenou aktualizací

Pokud se první majitelé dočkají OTA aktualizace již v pondělí, je docela možné, že LG předběhne samotný Google. Ten totiž ještě nerozeslal novou verzi do Nexusů. Zdržení mělo být způsobeno chybou v rámci WiFi, která zatěžovala baterii. To by mělo být již vyřešeno a dle spekulací se Android 5.0 začne šířit již 12. listopadu. Uvidíme, kdo dřív uvolní nový systém.

Zdroj: lgnewsroom.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Tomáš Jurka

10. 11. 2014, 9:08

Kdy asi prijde na Moto G…

Já se jen děsím toho za jak dlouho to bude u T-mobile

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim