reklama

Will.i.am představil chytrý náramek

Will.i.am představil chytrý náramek
2014-10-16T12:30:07+02:00
• 16. 10. 2014

Zpěvák Will.i.am stál 2 a půl roku za vývojem vlastního chytrého náramku. Přesněji řečeno za ním stála jeho společnost spotřební elektroniky – i.am+. Náramek nese jméno Puls.

PULS-image

Zpěvák Black Eyed Peas toto zařízení představil v San Franciscu. Jak sám zmínil, nejedná se o chytré hodinky, a to i přes to, že Puls dokáže zobrazit čas. Mezi hlavní vlastnosti tohoto doplňku patří bezpochyby možnost telefonování. Náramek bude nejdříve dostupný u operátorů AT&T ve Spojených státech a O2 ve Velké Británii.

Zařízení má být především módním doplňkem než zařízením, které by se chtělo stát lídrem na trhu. Co se týče funkčnosti, splňuje všechny základní předpoklady. Puls tak kromě samotného provozování běžných hovorů využijete například pro přehrávání hudby nebo monitorování své aktivity.

the-pulse.0.0_standard_2050.0

Pokud vás zajímají nějaké další detaily jako výdrž baterie, zklamu vás. Žádné bližší údaje sděleny nebyly. Zpěvák na sobě však měl speciální bundu, které je schopná zařízení dobíjet po dobu 2 a půl dne. Dobíjení probíhá na principu doteku mezi zařízením a rukávem speciální bundy.

Puls bude dostupný ve více barevných variantách. Bohužel informace o dostupnosti nebo ceně nejsou zatím k dispozici.

Zdroje: theverge.com, engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat