reklama

Vyzkoušejte Sunshine, novou českou předpověď počasí pro Windows Phone

Vyzkoušejte Sunshine, novou českou předpověď počasí pro Windows Phone
2014-10-10T17:30:37+02:00
• 10. 10. 2014

sunshinesunshine_2

Ve Windows Phone Store se nachází desítky a možná i stovky aplikací pro předpověď počasí. Český vývojář Tom Mrázek je autorem jedné z nich. Podle svých slov se ale jeho aplikace nesnaží napodobit ostatní a je svým způsobem unikátní. Ptáte se čím?

Po prvním spuštění dokáže Sunshine! zaujmout svým důrazem na jednoduchost. Nenajdete zde žádné složité nastavování, aplikace sama pozná, kde se nacházíte. Na hlavní obrazovce vždy naleznete aktuální počasí, přičemž pro detailnější týdenní předpověď stačí sjet na dolní obrazovku. Na ní si můžete rovněž vyhledat počasí pro jiná města.

Nejzajímavější je ale pozadí celé aplikace. Fotografie přírody či měst se čerpají ze služby Flickr a odvíjí se od vašeho umístění. Pokud se nacházíte třeba v Praze, aplikace vás přivítá pohledem na Pražský hrad či Karlův most. Samozřejmostí je také podpora živé dlaždice, která ukazuje předpověď na aktuální den.

Sunshine! si můžete z Windows Phone Store stáhnout zcela zdarma. A pokud se vám aplikace zalíbí nebo máte nápad na její vylepšení, budeme rádi za váš komentář v diskuzi pod článkem.

[winphone]sunshine/39eca7bc-b0d1-4bfd-93eb-e92631d9e2a3[/winphone]

Za zapůjčení telefonu NOKIA Lumia 925 pro účely testování aplikací děkujeme internetovému obchodu Alza.cz, ve kterém si můžete vybrat z široké nabídky telefonů s operačním systémem Windows Phone 8.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat