reklama

Vodafone změnil podmínky, nezapomeňte vypnout automatické nákupy

Vodafone změnil podmínky, nezapomeňte vypnout automatické nákupy
2014-10-11T10:54:17+02:00
• 11. 10. 2014

Vodafone v nedávné době změnil podmínky pro používání jejich internetu. Změny se dočkala konkrétně služba „data nad rámec“ tj. data, která přečerpáte nad velikost svého datového limitu FUP.

Vodafone-UK-APN-Settings

Podle nové nabídky se vám při přečerpání FUP automaticky aktivuje balíček s daty navíc, což vás bude stát částku určenou dle vašeho tarifu (min.cena je 50 Kč). Tato zpráva si u zákazníků Vodafone nezískala příliš dobrého ohlasu, ale Vodafone všechny uklidňoval, že si může každý automatické dokupování vypnout v samoobsluze. Pokud jste si tuto automatickou službu vypnuli před 13. září, tak máte téměř jistotu, že máte službu opět zapnutou. Možná se vám zdá, že je to nekalé jednání operátora, ale ten se vyjádřil tak, že jste si vypli ještě starou službu – Automatické navýšení objemu dat.

Díky této skutečnosti vám důrazně doporučujeme službu automatického zakoupení balíčku deaktivovat, nebo alespoň zkontrolovat v samoobsluze Vodafone, pokud nechcete zbytečně platit za další data. Jestliže navíc změníte tarif nebo balíček, tak se vám automatické dokupování opět samo zapne.

Výstřižek

Zdroj: lupa.cz

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim