reklama

Samsung připravuje Galaxy Golden 2

Samsung připravuje Galaxy Golden 2
2014-10-20T11:40:30+02:00
• 20. 10. 2014

Stejně jako v loni, tak i letos má společnost Samsung v plánech oživit model Galaxy Golden. Půjde o druhou generaci, která se opět ponese v duchu véčkové konstrukce. Odhaluje to část uživatelské příručky uniklé jihokorejskému výrobci. Kromě několika nic neříkajících obrázků jsou k vidění některé specifikace. Ty především počítají s velmi podobnou výbavou, jakou můžete nalézt u dvojice posledních novinek – Galaxy S5 nebo Galaxy Note 4.

Samsung Galaxy Golden

První část zařízení z obou stran nabídne 4,6palcový Super AMOLED displej s WVGA rozlišením (1280 x 768 pixelů). Hardwarový výkon jim bude dodávat čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 od Qualcommu, grafický čip Adreno 330 a 2GB operační paměť RAM. Zatímco uživatele zachytí oblíbené selfie snímky 2megapixelovým fotoaparátem,  hlavní pozornost si zaslouží 16megapixelový fotoaparát schopný zabírat videozáznamy až ve 4K kvalitě.

Vzhledem k tomu, že jde o exkluzivní záležitost určenou pouze pro čínský trh, výrobce samozřejmě přidal podporu dual-SIM. Uživatele bude prostředím doprovázet systém Android ve verzi 4.4 KitKat. Nakonec žádné další informace nejsou v současné době známy, ale s největší pravděpodobností se objeví funkce WiFi, Bluetooth, A-GPS nebo microUSB port. K oficiálnímu představení Galaxy Golden 2 (SM-W2015) by mohlo dojít v následujících týdnech za neupřesněnou cenu.

Samsung Galaxy Golden 2

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim