reklama

Samsung připravuje Galaxy Golden 2

Samsung připravuje Galaxy Golden 2
2014-10-20T11:40:30+02:00
• 20. 10. 2014

Stejně jako v loni, tak i letos má společnost Samsung v plánech oživit model Galaxy Golden. Půjde o druhou generaci, která se opět ponese v duchu véčkové konstrukce. Odhaluje to část uživatelské příručky uniklé jihokorejskému výrobci. Kromě několika nic neříkajících obrázků jsou k vidění některé specifikace. Ty především počítají s velmi podobnou výbavou, jakou můžete nalézt u dvojice posledních novinek – Galaxy S5 nebo Galaxy Note 4.

Samsung Galaxy Golden

První část zařízení z obou stran nabídne 4,6palcový Super AMOLED displej s WVGA rozlišením (1280 x 768 pixelů). Hardwarový výkon jim bude dodávat čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 od Qualcommu, grafický čip Adreno 330 a 2GB operační paměť RAM. Zatímco uživatele zachytí oblíbené selfie snímky 2megapixelovým fotoaparátem,  hlavní pozornost si zaslouží 16megapixelový fotoaparát schopný zabírat videozáznamy až ve 4K kvalitě.

Vzhledem k tomu, že jde o exkluzivní záležitost určenou pouze pro čínský trh, výrobce samozřejmě přidal podporu dual-SIM. Uživatele bude prostředím doprovázet systém Android ve verzi 4.4 KitKat. Nakonec žádné další informace nejsou v současné době známy, ale s největší pravděpodobností se objeví funkce WiFi, Bluetooth, A-GPS nebo microUSB port. K oficiálnímu představení Galaxy Golden 2 (SM-W2015) by mohlo dojít v následujících týdnech za neupřesněnou cenu.

Samsung Galaxy Golden 2

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim