reklama

BlackBerry Classic se brzy připojí k Passportu

BlackBerry Classic se brzy připojí k Passportu
2014-10-20T12:30:13+01:00
• 20. 10. 2014

Společnost BlackBerry se rozhodla využít vyšší poptávky po straších modelech a nejspíš již příští měsíc odhalí nový model s názvem Classic, aby kanadský výrobce dostatečně zásobil trh před letošními Vánocemi. Šanci opět dostanou charakteristické funkce, jako je známý trackpad nebo kvalitní hardwarová klávesnice. To vše oproti starším zařízením bude ještě doplňovat nejnovější verze operačního systému.

Images-of-the-BlackBerry-Classic (3) Images-of-the-BlackBerry-Classic

BlackBerry Classic bude disponovat 3,46palcovým LTPS TFT displejem s rozlišením 720 x 720 pixelů. Pod 35 podsvícenými klávesami najdete starší dvoujádrový procesor Snapdragon S4 Plus taktovaný na frekvenci 1,5 GHz, 2GB operační paměť RAM a 16GB úložiště rozšiřitelné o paměťovou microSD kartu. Konstrukce má dosahovat na rozměry 131 x 72,5 x 10,2 mm při váze 178 gramů.

Zadní část vyplní 8megapixelový fotoaparát se světelností objektivu f/2,2, přisvětlovací LED dioda a baterie s kapacitou 2 515 mAh. Některé verze telefonu navíc budou podporovat bezdrátové Qi nabíjení. Tři mikrofony zajistí lepší potlačení šumu během hovoru. Nakonec ze zbytku specifikací se přihlásí o slovo přední 2MPx kamerka, technologie NFC, WiFi, funkce Miracast, microUSB nebo podpora nanoSIM.

Images-of-the-BlackBerry-Classic (4) Images-of-the-BlackBerry-Classic (1) Images-of-the-BlackBerry-Classic (2)

Zdroj: n4bb.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim