reklama

Samsung Galaxy Core Max objeven na stránkách výrobce v Číně

Samsung Galaxy Core Max objeven na stránkách výrobce v Číně
2014-10-27T11:45:12+02:00
• 27. 10. 2014

Nezastavitelně rozjetá společnost Samsung pokračuje v představování nových zařízení. Oficiální stránky výrobce v Číně odhalují model Galaxy Core Max pod kódovým označením SM-G5108Q. Zveřejněné informace nejsou zatím kompletní, ale již dávají jasnější představu o tom, v jaké podobě telefon přijde na mobilní trh. Specifikace jej zařazují někde do střední třídy, kde v současné době najdete řadu podobných zařízení, takže o přímé konkurenci nebude mít žádnou nouzi.

Galaxy Core Max

Novinka disponuje 4,8palcovým Super AMOLED displejem s qHD rozlišením (960 x 540 pixelů), který ještě vpředu doplňuje 5megapixelová kamerka. Rozměry konstrukce dosahují na hodnoty 136,3 x 69,6 x 8 mm při váze 132 gramů. Hardwarovou část zastoupí blíže nespecifikovaný procesor se čtyřmi jádry, která budou mít taktovací frekvenci 1,2 GHz. Pravděpodobně půjde o 64bitový procesor Snapdragon 410 od Qualcommu. Dále uvnitř najdete 1GB operační paměť RAM.

Úložiště v základu pojme 8 GB dat a další rozšíření obstarává slot na paměťovou microSD kartu. Zadní část zabírá 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž zajistí 2 200mAh baterie. Samozřejmostí je podpora funkce dual-SIM. Závěrem zbývá dodat softwarovou stránku, kterou dostane na starost operační systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat s nástavbou TouchWiz. Prodejní cenu či dostupnost telefonu budeme zřejmě znát v nejbližších týdnech.

Samsung Galaxy Core Max

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim