reklama

Samsung Galaxy Core Max objeven na stránkách výrobce v Číně

Samsung Galaxy Core Max objeven na stránkách výrobce v Číně
2014-10-27T11:45:12+02:00
• 27. 10. 2014

Nezastavitelně rozjetá společnost Samsung pokračuje v představování nových zařízení. Oficiální stránky výrobce v Číně odhalují model Galaxy Core Max pod kódovým označením SM-G5108Q. Zveřejněné informace nejsou zatím kompletní, ale již dávají jasnější představu o tom, v jaké podobě telefon přijde na mobilní trh. Specifikace jej zařazují někde do střední třídy, kde v současné době najdete řadu podobných zařízení, takže o přímé konkurenci nebude mít žádnou nouzi.

Galaxy Core Max

Novinka disponuje 4,8palcovým Super AMOLED displejem s qHD rozlišením (960 x 540 pixelů), který ještě vpředu doplňuje 5megapixelová kamerka. Rozměry konstrukce dosahují na hodnoty 136,3 x 69,6 x 8 mm při váze 132 gramů. Hardwarovou část zastoupí blíže nespecifikovaný procesor se čtyřmi jádry, která budou mít taktovací frekvenci 1,2 GHz. Pravděpodobně půjde o 64bitový procesor Snapdragon 410 od Qualcommu. Dále uvnitř najdete 1GB operační paměť RAM.

Úložiště v základu pojme 8 GB dat a další rozšíření obstarává slot na paměťovou microSD kartu. Zadní část zabírá 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž zajistí 2 200mAh baterie. Samozřejmostí je podpora funkce dual-SIM. Závěrem zbývá dodat softwarovou stránku, kterou dostane na starost operační systém Android ve verzi 4.4.4 KitKat s nástavbou TouchWiz. Prodejní cenu či dostupnost telefonu budeme zřejmě znát v nejbližších týdnech.

Samsung Galaxy Core Max

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim