reklama

OneCalc – funkcionalita a obrovské možnosti

OneCalc – funkcionalita a obrovské možnosti
2014-10-16T07:45:29+02:00
• 16. 10. 2014
4

V poslední době se doslova roztrhl pytel s pomocnými aplikacemi, jež jsou přínosem jak z hlediska vzhledu, tak i funkcionality. Již před nějakou tou dobou, jsem vám ukazoval aplikaci Calc+, která oslnila hlavně svým vzhledem. Dnešní aplikace ji předčila ve všem a ještě nastavila laťku pro ostatní velice vysoko.

dt-oc-m dt-oc-zk dt-oc-rk dt-oc-rk2

Jak si můžete všimnout, základních funkcí je zde mnoho a navíc, když nastavíte samotnou kalkulačku do módu Rozšíření, je toho ještě o fous více. Z prvního obrázku v menu, je zřejmé, že kalkulačka jako taková, není jedinou dostupnou možností v této aplikaci. Nalezneme zde i velice rozsáhlý převodník, řešení matic nebo vykreslování grafů.

dt-oc-p dt-oc-pm dt-oc-rm dt-oc-n

Samozřejmě v převodníku lze nalézt převody jednotek a soustav. Přičemž v jednotkách máme na výběr opravdu mnoho. Řešení matic neobsahuje nic extra, a tak přejdeme rovnou k nastavení. Zde naleznete obecná nastavení aplikace a samotné kalkulačky, bohužel ne nijak rozsáhlá, ale postačí.

V Obchodu Play je sice mnoho stejně zaměřených aplikací, ovšem jen málo z nich, vám poskytne takové možnosti jako tato. Ačkoliv mám osobní výhrady například k zobrazení historie a znovu použití příkladů z ní, musím uznat, že v celkovém pohledu je aplikace opravdu velmi povedená.

logo-app One Calculator - Kalkulačka Pierfrancesco Soffritti Zdarma ANDROID

Zdroj: phandroid.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Vojtěch Míček

16. 10. 2014, 20:59

Hlavně nemá zápis ve zlomkovém tvaru, takže já zůstávám u handyCalc.

A trochu se rozepsat, třeba konkretizovat? Tohle musel psát autor přes palec na pytlík od mouky při jízdě na vysavači.

Ale jo, minimálně to společné zbarvení status baru a hlavní lišty appky je z Materialu :D

Vojtěch Navrátil

17. 10. 2014, 18:46

Typoval bych to spíš na Xposed modul. Navíc Material (Lollipop) nemá statusbar s gradientem, ale jednu barvu. Jó, na Androidu 5 to bude vypadat jinak, ale pořád to nemění nic na tom, že tam není žádný Material prvek :).

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat