reklama

Nová česká aplikace – Filmotéka

Nová česká aplikace – Filmotéka
2014-10-23T13:57:02+02:00
• 21. 10. 2014

Chytrá zařízení nám dovolují využívat je k získávání různých informací. Mnoho lidí pomocí svého telefonu zjišťuje informace o tom, co se bude hrát večer v televizi anebo o čem je jakýkoliv film. Právě vyšla nová česká aplikace, která obsahuje mnoho informací o filmech.

unnamed_result

Filmotéka vám pomůže s vyhledáváním informací právě o filmech, takže budete mít vše na jednom místě. Aplikace vám umožní ukládat si své tipy na filmy do seznamu, který poté můžete využít, abyste na žádný film nezapomněli. Prostředí aplikace je intuitivní a žádný z nových uživatelů nebude mít problém s okamžitou orientací. Filmotéka vyhledává informace o filmech ze serveru ČSFD.cz, přičemž pro využívání nepotřebujete žádnou registraci, ani se nikam přihlašovat. Navíc aplikace obsahuje funkci označování filmů, které jste již zhlédli. Vše je zcela zdarma, proto neváhejte a aplikaci vyzkoušejte.

  unnamed (7)_result unnamed (6)_result unnamed (5)_result

unnamed (4)_result unnamed (3)_result unnamed (2)_result

logo-app Filmotéka Trinerdis Zdarma ANDROID

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat