reklama

Huawei představil model Honor Holly

Huawei představil model Honor Holly
2014-10-20T13:00:26+02:00
• 20. 10. 2014

Konkurenci pro řadu telefonů zapadající do nové skupiny Android One připravila společnost Huawei. Cenově dostupná novinka nese název Honor Holly a její první kroky směřují na mobilní trh do Indie. Čínský výrobce sice prozatím nepotvrdil celosvětovou dostupnost, ale nelze ji v tuto chvíli přímo vyloučit. Svou výbavou zapadne do nižších řad střední třídy chytrých telefonů, čemuž také odpovídá prodejní cena ve výši 6 999 rupií (tj. cca 2 454 Kč bez daně).

Huawei Honor Holly

Honor Holly zabírá 5palcový IPS displej, který dosahuje na HD rozlišení. Do vnitřní části si našel cestu čtyřjádrový procesor od MediaTeku s taktovací frekvencí 1,3 GHz po boku 1GB operační paměti RAM a 16GB úložiště. Záda nesou 8megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED diodu a baterii o velikosti 2 000 mAh. Dále ještě nesmíme přehlédnout přední 2megapixelovou kamerku.

Softwarovou stránku dostal na starost předinstalovaný systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat doplněný o známou nástavbu Emotion UI. Z ostatní výbavy stojí například za zmínku podpora funkce dual-SIM. Začátek prodeje byl v Indii spuštěn teprve na konci minulého týden přes internetový obchod Flipkart.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim