reklama

Huawei představil model Honor Holly

Huawei představil model Honor Holly
2014-10-20T13:00:26+02:00
• 20. 10. 2014

Konkurenci pro řadu telefonů zapadající do nové skupiny Android One připravila společnost Huawei. Cenově dostupná novinka nese název Honor Holly a její první kroky směřují na mobilní trh do Indie. Čínský výrobce sice prozatím nepotvrdil celosvětovou dostupnost, ale nelze ji v tuto chvíli přímo vyloučit. Svou výbavou zapadne do nižších řad střední třídy chytrých telefonů, čemuž také odpovídá prodejní cena ve výši 6 999 rupií (tj. cca 2 454 Kč bez daně).

Huawei Honor Holly

Honor Holly zabírá 5palcový IPS displej, který dosahuje na HD rozlišení. Do vnitřní části si našel cestu čtyřjádrový procesor od MediaTeku s taktovací frekvencí 1,3 GHz po boku 1GB operační paměti RAM a 16GB úložiště. Záda nesou 8megapixelový fotoaparát, přisvětlovací LED diodu a baterii o velikosti 2 000 mAh. Dále ještě nesmíme přehlédnout přední 2megapixelovou kamerku.

Softwarovou stránku dostal na starost předinstalovaný systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat doplněný o známou nástavbu Emotion UI. Z ostatní výbavy stojí například za zmínku podpora funkce dual-SIM. Začátek prodeje byl v Indii spuštěn teprve na konci minulého týden přes internetový obchod Flipkart.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim