reklama

Wine Smart – čtyřjádrové stylové véčko od LG

Wine Smart – čtyřjádrové stylové véčko od LG
2014-09-23T12:15:35+02:00
• 23. 9. 2014

Zdá se, že véčka se vrací zpět do módy. Samsung nedávno uvedl svá „véčka“ Galaxy Golden a Hennessy a LG, jeho korejský rival nezůstává pozadu a představuje cenově dostupný model Wine Smart. Měl by být určen svou cenou pro střední vrstvu a také pro starší populaci, která přeci jen stále inklinuje ke klasice.

lg_wine_smart_flip_phone

V tuto chvíli, vzhledem k tomu, že byl telefon již uveden, není problém uvést přesné specifikace. Wine Smart je vybaven 3,5palcovým IPS displejem, jehož rozlišení je 480 x 320 pixelů. Dále je telefon vybaven čtyřjádrovým procesorem, který se již zabydluje i v cenově dostupnějších telefonech. Operační paměť disponuje velikostí 1 GB a interní paměť pak velikostí 4 GB. Tu lze díky slotu pro microSD karty dále rozšířit.

lg_wine_smart_flip

Zadní část telefonu je osazena fotoaparátem s rozlišením 8 MPx, nicméně přední kamerka disponuje pouze VGA rozlišením. Co se konektivity týče, LG Wine Smart umí LTE, Wi-Fi a samozřejmě Bluetooth. Dále je vybaven microUSB konektorem a majitelé si budou moci díky zabudované anténě také poslechnout rádio. To vše napájí 1 700mAh odnímatelná baterie.

LG Smart Wine pohání poslední verze Androidu, tedy verze 4.4 KitKat, který je zabalen do nadstavby UX. Jak už bylo řečeno, telefon je zaměřen také na starší populaci, což podtrhuje hardwarová klávesnice a pak také softwarová výbava v podobě funkce „Safe Keeper“, která umožňuje v případě nebezpečí či nouze  odeslat informaci s dalšími údaji, jako je například poloha na předem definované telefonní číslo.

Zdroje: gadgets.ndtv.com, androidcommunity.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim