reklama

SwiftKey na iOS 8 vyd├íno – stahujte, dokud je zdarma aktualizov├íno

SwiftKey na iOS 8 vyd├íno – stahujte, dokud je zdarma [aktualizov├íno]
2014-09-19T07:09:49+02:00
ÔÇó 18. 9. 2014

Aktualizováno 18.9.

Jak v├Żvoj├í┼Öi sl├şbili, tak tak├ę u─Źinili. Kl├ívesnice SwiftKey se do─Źkala sv├ę verze pro opera─Źn├ş syst├ęm iOS 8.0. Prozat├şm nalezneme SwiftKey v obchod─Ť AppStore zdarma, to se m├í v┼íak ─Źasem zm─Ťnit. Proto stahujte nyn├ş, i p┼Öesto, ┼że neobsahuje ─Źesk├Ż jazyk. V budouc├ş aktualizaci se ho ale pravd─Ťpodobn─Ť n─Ťkdy┬ádo─Źk├íme a tak ji┼ż nebudete muset nic platit.

logo-app SwiftKey Keyboard Zdarma iOS

Ji┼ż b─Ťhem prvn├şch 24 hodin st├íhlo tuto kl├ívesnici 1 000 000 u┼żivatel┼», ─Ź├şm┼ż se chlub├ş sama spole─Źnost na sv├Żch str├ínk├ích. Samoz┼Öejm─Ť se kl├ívesnice dostala na prvn├ş pozice v nejstahovan─Ťj┼í├şch aplikac├ş.

swiftkey_one_million-640x305

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 12.9.

Na sv├ę posledn├ş keynote Apple ozn├ímil, ┼że jeho mobiln├ş opera─Źn├ş syst├ęm iOS 8 vyjde 17. z├í┼Ö├ş. Na tento den napl├ínovala spole─Źnost SwiftKey uvolnit svou kl├ívesnici do App Store. Podporovan├ę bdou iPhony, iPody a iPady.

.ios8-blogpost

Na platform─Ť Android m├í ji┼ż des├ştky milion┼» sta┼żen├ş a jedn├í se o nejv├şce pou┼ż├şvanou a obl├şbenou kl├ívesnici podporuj├şc├ş psan├ş gesty. Pro iOS 8 se vyv├şj├ş od ─Źervna (WWDC 2014), kdy Apple uvolnil v├Żvoj├í┼Ö┼»m prvn├ş betaverzi. M┼»┼żeme tak o─Źek├ívat, ┼że kl├ívesnice bude dostate─Źn─Ť odlad─Ťna.

    SwiftKey-screenshot-1            SwiftKey-screenshot-2

Bohu┼żel na ─Źe┼ítinu a sloven┼ítinu si budeme muset po─Źkat, i kdy┼ż jsou v android verzi obsa┼żeny. Podporovan├ę jazyky v den uvoln─Ťn├ş budou: angli─Źtina, portugal┼ítina, francouz┼ítina, n─Ťm─Źina, ital┼ítina a ┼ípan─Ťl┼ítina. Ps├ít bude mo┼żno ve dvou jazyc├şch nar├íz bez nutnosti p┼Öep├şn├ín├ş.

Zdroj: swiftkey.com

reklama
reklama

Martin Krejza

Zaj├şm├ím se o mobiln├ş platformy a v sou─Źasn├ę chv├şli vlastn├şm za┼Ö├şzen├ş s iOS a OSX.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim