reklama

Samsungu v Thajsku představil Galaxy Mega 2

Samsungu v Thajsku představil Galaxy Mega 2
2014-09-22T09:00:18+02:00
• 22. 9. 2014

Po červencovém úniku informací přes grafický benchmark GFXBench opět dává o sobě vědět druhá generace modelu Galaxy Mega od společnosti Samsung. Tentokrát za již druhým únikem stojí přímo oficiální stránky jihokorejského výrobce pro thajské uživatele, takže s největší pravděpodobností můžeme brát veškeré specifikace za konečné. Včetně základní výbavy jsou také dostupné snímky v hojném počtu.

Galaxy Mega 2 (4)

Galaxy Mega 2 byl vybaven 6palcovým displejem, který dosahuje na HD rozlišení (720 x 1280 pixelů). Výkon dostal na starost čtyřjádrový procesor Exynos 4415 s taktovací frekvencí 1,5 GHz a 1,5GB paměť RAM. Na rozšiřitelné úložiště v základu dostanete až 16 GB dat. Do zadní části byl vpraven 8megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou. Přední panel ještě doplňuje 2,1MPx kamerka.

Celkové rozměry konstrukce dosahují na hodnoty 163,6 x 84,9 x 8,6 mm. Softwarově běží na systému Android ve verzi 4.4 KitKat, kde najdete většinu funkcí z Galaxy Note 4. Mezi ostatními specifikacemi se objevuje podpora sítí 4 generace nebo funkce dual-SIM. Prodej byl v tichosti spuštěn pouze pro Malajsii s Thajskem za neupřesněnou cenu. Celosvětová dostupnost nebyla prozatím upřesněna.

Galaxy Mega 2 (2) Galaxy Mega 2 (3) Galaxy Mega 2 (1)

Zdroj: sammobile.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat