reklama

Openmix – staňte se DJ kdykoliv a kdekoliv

Openmix – staňte se DJ kdykoliv a kdekoliv
2014-09-01T07:05:35+02:00
• 1. 9. 2014

Chtěli jste si někdy vyzkoušet, co obnáší být DJ? Ale nechtělo se vám zbytečně kupovat drahá zařízení pro tuto práci? Nyní se objevilo, doslova, nejmenší řešení na světě. Jedná se o velmi malý hudební mixér, jenž vám dovolí si připojit různá zařízení a mixovat hudbu v reálném čase, mezi sebou.

openmix

Ačkoliv se zdá téměř nepravděpodobné, že právě toto miniaturní zařízení může sloužit jako audio mixér, je tomu tak. Nejen, že vám dovolí si připojit zařízení s Androidem či iOS a přehrávat aktuálně puštěnou skladbu, navíc máte možnost si připojit další zařízení a skrze něj přehrávat další zvukové efekty. Výhodou tohoto zařízení jsou jeho rozměry a kompatibilita.

Bohužel projekt se zatím pouze na Kickstarteru, a tak se může stát, že i když podpoříte vývojáře nějakým tím dolarem, nemusíte se nakonec dočkat ani jednoho vydaného kusu. Naštěstí je projekt už slušně našlápnutý, takže kdybyste měli po kapse zbytečným 29 $, můžete se posléze stát jedni z prvních majitelů. Zde je video od tvůrců, jež vám snad odpoví na všechny vaše otázky:

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim