reklama

Microsoft vytvořil novou klávesnici pro iOS a Android tablety

Microsoft vytvořil novou klávesnici pro iOS a Android tablety
2014-09-18T14:01:55+02:00
• 18. 9. 2014

Microsoft opět „zazářil“ na poli dobývání trhu za pomoci konkurentů. Nyní vytvořil hardwarovou klávesnici, jež je navíc kompatibilní s Android a iOS tablety. Již v minulosti Microsoft vytvořil něco i pro svou konkurenci, což by mohlo značit, že chce zaujmout svými výrobky mnohem větší škálu uživatelů. Nová klávesnice se jmenuje Universal Mobile Keyboard a je velmi podobná klávesnici Logitech K480.

UMK_top_open_grey_verge_super_wide UMK_top_open_black_verge_super_wide UMK_comp_grey_verge_super_wide UMK_comp_black_verge_super_wide

Podpora i jiných zařízení pro klávesnice Microsoft sice není velkou neznámou, ale poprvé zde jsou umístěna tlačítka jako cmd a Android home button. Další plus je dobrá přehlednost, možnost přepnutí klávesnice do kompatibilního režimu s aktuálně používaným zařízením a navíc zde není umístěno nepřehlédnutelné logo Windows. Jen na zadní straně je umístěn název společnosti Microsoft.

Baterie je plně integrována do klávesnice a za pouhých deset minut nabíjení by prý měla vydržet celý den používání. Odjímatelný stojan slouží i jako ochranný kryt před neúmyslným rozbitím. Klávesnici chce Microsoft uvést na trh během října za 79.94 $ (~1700 Kč).

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim