reklama

Klávesnice Fleksy pro Samsung Gear S

Klávesnice Fleksy pro Samsung Gear S
2014-09-03T15:50:11+02:00
• 3. 9. 2014

Jak jste si již u nás mohli přečíst minulý týden, Samsung oficiálně představil nový typ hodinek. Jedná se o model s názvem Gear S a je zatím jedním z adeptů na nejlepší chytré hodinky. Tato zpráva ohromila většinu lidí, jelikož snad všichni čekali, že novinka tohoto typu se objeví až na letošním veletrhu IFA v Berlíně.

Jelikož Gear S má zaoblený displej, bude muset uživatelům nabídnout příjemnější vzhled než konkurence. Zatím se Samsung spoléhá na zaoblený displej a operační systém Tizen. Nyní je tu novinka ohledně známé klávesnice Fleksy. Její autoři sbírají různá ocenění za promyšlenou funkčnost, ale i za kvalitní vzhled. Toho chtěl očividně Samsung využít, a tak ji přidal do svých nových chytrých hodinek jako předinstalovanou klávesnici.

Gear-S-Fleksy_01 Gear-S-Fleksy_02 Gear-S-Fleksy-Full_01 Gear-S-Fleksy-Full_02

Nyní se tedy Fleksy stává první klávesnicí třetí strany, jež je plně integrovaná do chytrých hodinek Gear S. Zatím to tedy pro uživatele Gear S vypadá velmi slibně. Bohužel na první testy si budeme muset ještě minimálně měsíc počkat. Jak říká známé přísloví, neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Veletrh IFA se kvapem blíží a my se můžeme těšit na novinky všech možných firem, tudíž stále může být možné, že nebudeme ohromeni pouze z řad Samsungu.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim