reklama

iPhone 6 Plus má dle testování skvělý displej

iPhone 6 Plus má dle testování skvělý displej
2014-09-27T15:05:18+02:00
• 27. 9. 2014

Po vydání nových iPhonů se na veřejnosti objevila řada hodnocení a názorů. Všimnout jste si toho mohli také u samotných displejů nových přístrojů. U menšího modelu Apple ponechal na dnešní dobu nižší rozlišení, a to samo o sobě vyvolalo hodně kritiky. Ale jak je to ve skutečnosti? Na to se zaměřila společnost DisplayMate, která se touto problematikou zaobírá.

iPhone6-34R-SpGry_iPhone6Plus-34L-SpGry-flwr

A podle výsledků mohou být inženýři v Applu více než spokojení. Oba telefony vyšly z testování výborně. iPhone 6 nicméně zaostává za jeho větším bratrem – iPhone 6 Plus. Právě větší z telefonů je ohodnocen jako ten s nejlepším LCD displejem, který DisplayMate testovala. iPhone 6 Plus je dokonce teprve druhým telefonem, který obdržel u všech hodnocení zelené hodnocení (tzn. nejlepší hodnocení). Společnost testuje telefony od roku 2006, takže přístrojů, které prošly testováním, je celá řada.

Screenshot (21) Screenshot (22)

iPhone 6 je v hodnocení o trochu horší. Zejména pak proto, že hustota pixelů není tak veliká. Jedná se dokonce o stejnou jemnost displeje, kterou jsme poprvé zaznamenali u iPhone 4. Horší hodnocení si tak vysloužil pouze v této oblasti. Samotné LCD panely, kterými jsou nové telefony Applu vybaveny, jsou velmi povedené.

Zdroje: gsmarena.com, displaymate.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat