reklama

Historicky první SmartMeetUP v Brně bude již toto úterý v JIC-INTECH

Historicky první SmartMeetUP v Brně bude již toto úterý v JIC-INTECH
2014-09-27T17:11:53+02:00
• 27. 9. 2014

SmartMeetUP je setkání všech fanoušku mobilních zařízení a hlavně wearebles, které se čím dál více objevují mezi námi. Google Glass, Samsung Gear, MOTO360, pivko a zajímavé přednášky, to vše vás na tomto setkání čeká.

Brněnská společnost Mautilus, která vyvíjí aplikace pro chytré telefony, tablety, chytré televize a wearables, se rozhodla uspořádat 30.9. od 18:00 hodin v prostorách JIC-INTECH akci s názvem SmartMeetUp.

unnamed

Na tomto večerním sestání si budou moci návštěvníci poslechnout dvě zajímavé přednášky. První z nich je od vývojáře Matěje Majnuše, od kterého se dozvíte, že Android nenajdete pouze v telefonu. Druhá přednáška bude od Jirky Konečného, který vám představí Qt Framework na mobilních telefonech.

V další části tohoto setkání si budou moci účastníci vyzkoušet různé “Smart Hračky” při Device show case, jako jsou Google Glass, Pebble, Dive, Xbox 360, Samsung Gear a mnohé další. Velkou zajímavostí jsou i nové hodinky od společnosti Motorola MOTO360, které jsou momentálně na testování u Otakara Shona v hospodářských novinách.

Součástí akce bude i pivko zdarma a pokec nejen s vývojáři firmy Mautilus, ale i s lidmi z GoogleDeveloperGroup a dalších společností.

Všichni jste na akci vítáni. Více informací najdete na webu www.smartmeetup.cz nebo na www.facebook.com/smartmeetupcz.

Na akci se můžete registrovat na našich Facebook události nebo na srazy.info/smartmeetup.

Těšíme se na vás, Mautilus.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim