reklama

Huawei uvedl nový Honor 4 Play s LTE

Huawei uvedl nový Honor 4 Play s LTE
2014-09-25T09:45:27+02:00
• 25. 9. 2014

Více než měsíc po oficiálním představení modelu Honor 3C Play se společnost Huawei rozhodla uvolnit další novinku s názvem Honor 4 Play. I když telefon ve srovnání prošel mírnými úpravami, tak si zachovává původní koncept. Čínský výrobce sází na vesměs průměrné specifikace, které nově alespoň doplnil podporou sítí 4. generace. Případné majitele může potěšit prodejní cena nastavená na přijatelnou hranici nepřesahující 130 dolarů.

Huawei Honor 4 Play

Honor 4 Play zabírá 5palcový displej s HD rozlišením a přední 2megapixelová kamerka. Po vnitřní stránce došlo ke změně dodavatele procesoru, a to původní MediaTek byl vystřídán Qualcommem. Ten přímo dodal čtyřjádrový procesor Snapdragon 410 založený na 64bitové architektuře a taktovaný na frekvenci 1,2 GHz. Dále operační paměť RAM má velikost stále 1 GB. Za to úložiště bylo zmenšeno o rovnou polovinu, tudíž je k dispozici pouze 8 GB.

Honor 4 Play (3)

Zadní část vyrobená z materiálu připomínající kůži vyplňuje 8megapixelový senzor fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou. Celkovou výdrž má na starost 2 000mAh baterie. Zařízení podporuje kromě LTE sítí také funkci dual-SIM. Závěrem výrobce oznámil spuštění prodeje ihned po představení v Číně za líbivou cenu 799 jüanů, což při aktuálním směnném kurzu vychází na 2 788 Kč bez DPH.

Honor 4 Play Honor 4 Play (2)

Zdroj: gsmdome.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim