reklama

HTC uvolnilo zamykací obrazovku do Obchodu Play

HTC uvolnilo zamykací obrazovku do Obchodu Play
2014-09-13T11:30:02+01:00
• 13. 9. 2014
2

Můžeme se setkávat s trendem, kdy výrobci uvolňují své proprietární prvky ze svých zařízení i pro uživatele jiných zařízení. Běžně nyní uživatelé androidů na jiných telefonech mohou například používat fotoaparát Google nebo originální launcher z Androidu KitKat.

HTC Lock screen_1 

Nejedná se přitom o první aplikaci, kterou HTC uvolňuje. Historicky uvolnilo pro další HTC zařízení používající prostředí Sense například informační hub BlinkFeed nebo aplikaci HTC Clock. Bohužel v případě všech těchto prvků lze tyto instalovat jen na zařízení HTC a bohužel si je nestáhnou uživatelé jiných značek. Možná se uvolnění dočkáme někdy v budoucnu, ale spíš se dá očekávat, že si bude chtít HTC zachovat jistou exkluzivitu a nepůjde ve šlépějích Google.

logo-app HTC Lock Screen HTC Corporation Zdarma ANDROID

Další ze softwaru HTC, který firma uvolňuje pro svá zařízení, je úvodní obrazovka se zámkem.  Jedná se o zamykací obrazovku, na kterou jsou zvyklí uživatelé novějších modelů HTC. Uzamykací obrazovku je možné bezplatně stáhnout z obchodu Play.

Zdroj: androidandme.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Android geek, android root experimentátor, blogger, příležitostný bajker. Závislák na dobré kávě a dobrém vínku. Požitkář, snílek a srdcař ..... alespoň toto se o mě říká. Mám rád nové věci, impulsy. Mám rád změnu, protože ta znamená život.

Komentáře

Martin Burčík

13. 9. 2014, 12:42

a ze by ste tam pripojili nejaky link? :D

Přemysl Vaculík

VIP 13. 9. 2014, 12:53

Omlouváme se, přidáno.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim