reklama

Archos Music Beany – čepice se sluchátky

Archos Music Beany – čepice se sluchátky
2014-09-02T11:50:14+02:00
• 2. 9. 2014

Minulý týden jsme vás informovali o novinkách, které na veletrhu IFA hodlá představit společnost Archos. Mezi zmíněnými novinkami byl i tajemný název Music Beany, o kterém jsme ale neměli moc informací. To se dnešním dnem změnilo. A o co se tedy jedná?

archos-music-beany-01_t ARCHOS-Music-Beany-1 ARCHOS-Music-Beany-3

Archos Music Beany bude klasická čepice se zabudovanými sluchátky. Čepice má být vybavena bluetooth ve verzi 2.0 a bude možné ji spárovat se všemi dnešními chytrými telefony. Bez nutnosti dobíjení by Music Beany měl vydržet po dobu 8 hodin přehrávání, nebo 60 hodin v úsporném režimu. Dobíjení zařízení bude uskutečněno přes micro USB konektor.

 archos-music-beany-02_t

Jedná se  rozhodně o nevšední kousek. Výrobce slibuje, že si dal záležet na umístění sluchátek, aby došlo k co nejpříjemnějšímu požitku z hudby. Čepice se hodí pro více aktivit, bude však záležet, zda zaujme zákazníky. Dostupná bude již od října za cenu necelých 30 liber (1 050 Kč).

Zdroj: archos.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim