reklama

Android One KitKat – zdrojové kódy byly vypuštěny do světa

Android One KitKat – zdrojové kódy byly vypuštěny do světa
2014-09-18T07:26:14+02:00
• 17. 9. 2014

Tento týden se událo pár změn, jež mohou přispět uživatelům Androidu. Jedná se o vypuštění prvních zařízení Android One na indický trh. Zdejší uživatelé si také mohou užívat funkce offline přehrávání videí v aplikaci YouTube. Nyní Google vypustil do světa zdrojové kódy k zařízením Android One, což jistě pomůže Android komunitě.

Android_One_Trio_HD_Wide

Koneckonců, všichni chceme získat více z nynějších zařízení a v tom nás Google vesele podporuje, jinak by přeci nevydal zdrojové kódy Android One KitKat.

„Dnes jsme zveřejnili zdrojové kódy jádra pro zařízení Android One. Zdrojové kódy jádra lze nalézt na android-MSM-sprout-3,4-KitKat-MR2 ve složce kernel/MSM projekt. Je to oštítkované jako ‚android-4.4.4_r3.“, Bill Yi

Se třemi zařízeními na trhu si můžeme být jisti, že indičtí vývojáři se do práce pustí s velkou chutí. Přece jen projekt Android One nabízí zařízení za poměrně nízkou cenu.

Samozřejmě se nabízí otázka, jak dlouho bude trvat, než začnou vznikat komunitní ROM pro další smartphony s procesory od Mediateku.

Zdroj: androidauthority.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat