reklama

Vyšel zcela nový Foursquare 8.0 – již bez check-inů

Vyšel zcela nový Foursquare 8.0 – již bez check-inů
2014-08-07T08:22:56+02:00
• 7. 8. 2014
1

Po nedávném oddělení sdílení své polohy (check-inů) u Foursquaru do druhé aplikace Swarm jsme se dočkali dalších změn u původní aplikace. Foursquare totiž slouží již jen k vyhledávání různých míst a podniků. Verze 8.0 také přináší odlišný design včetně nového loga celé služby.

screen568x568 screen568x568 (1) screen568x568 (2)screen568x568 (3)

Nový Foursquare se tak zaměřuje především na vyhledávání podniků dle vašeho vkusu. K tomu používá mimo své rozsáhlé databáze vámi přizpůsobené „tagy“, aneb co máte rádi. Ty si vyberete při prvním spuštění a posléze je můžete kdykoliv editovat pod novou ikonkou F v levém horním rohu. Mimo to vybírá podniky i na základě vámi již navštívených míst. Úvodní obrazovka hledání míst je rozdělena do několik sekcí – snídaně, oběd či noční život. Nahoře se pak nachází vyhledávač, kam stačí například napsat „asian restaurant“ a rázem máte zobrazeny všechny čínské restaurace v okolí.

Vývojáři se také zaměřili na samotné tipy k danému místu. Na druhé záložce nalezneme vždy tipy k místu, kde se zrovna nacházíte. Třetí je pak rovnou seznam všech doporučení od námi sledovaných osob (dříve pod názvem přátelé). Ostatně za psaní tipů získáváte i odznaky.

Vydáním této aktualizace se snaží Foursquare přilákat nové uživatele a více konkurovat službě Yelp. Nová aplikace ve verzi 8.0 je dostupná pro iOS a Android. Uživatelé Windows Phone mohou vesele užívat starý Foursquare se vším všudy, protože na tuto platformu zatím nevyšel ani Swarm.

logo-app Foursquare City Guide Developer Zdarma iOS logo-app Foursquare Foursquare Zdarma ANDROID

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Nastal čas smazat foursquare z telefonu. Už nemá to co na něm bylo nejlepší.Je čas mu udělat pápá.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim