Domů » Články » Android »
Korejský výrobce LG letos představil top model G3, který zaujme netradičním designem, aspoň co se týče umístění tlačítek. Stejně jako předchozí LG G2, i zde najdeme ovládací prvky na zadní straně. Samozřejmě došlo na značné vylepšení specifikací, ale navíc jsme se dočkali i nové technologie pro zaostřování. Nyní se již můžete podívat na videorecenzi, později bude dostupná i textová recenze.
Natočeno Samsungem NX300
Specifikace:
- Rozměry: 146.3 x 74,6 x 8,9 mm
- Hmotnost: 149 gramů
- Displej: 5,5palcový Quad HD IPS (2560 x 1440, 538ppi)
- Procesor: 4jádrový Qualcomm Snapdragon 801 (2,5 GHz)
- Paměť RAM: 2/3GB DDR3 (16GB model s 2 GB RAM, 32GB model s 3 GB RAM)
- Úložiště: 16/32GB eMMC ROM (microSD slot – max. 128GB)
- Fotoaparát: 13 MPx (OIS+, Laser Auto Focus), přední 2,1 MPx
- Baterie: 3 000 mAh (vyjímatelná)
- Operační systém: Android 4.4.2 KitKat
- Mobilní sítě: 4G / LTE / HSPA+ 21 Mbps(3G)
- Konektivita: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth Smart Ready (Apt-X), NFC, SlimPort, A-GPS/Glonass, USB 2.0
- Barevné varianty: Metallic Black, Silk White, Shine Gold, Moon Violet, Burgundy Red
- Další vlastnosti: Smart Keyboard, Smart Notice, Knock CodeTM , Guest Mode, atd.
Za zapůjčení smartphonu LG G3 pro účely této recenze děkujeme internetovému obchodu Alza.cz, kde je můžete momentálně zakoupit.
Domů » Články » Android »
Notific – Upozornění na zamykací obrazovce
Runtastic představuje vlastní náramek Orbit
Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.
💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.
Honza
2. 11. 2014, 19:01Pořídil jsem si LG G3 a spokojenost. Dá se pořídit za rozumné peníze…
Tomáš Valigura
1. 8. 2014, 18:36Za prvé chci pochválit perfektní a profesionální videopohled a chci vyzdvihnout, že takto profesionálně a srozumitelně namluvená recenze se málokde vidí. Za druhé, přístroj je to velmi zajímavý, nebýt šťastným vlastníkem Nexus 5, tak o koupi LG G3 vážně uvažuji. A fotky co fotí jsou nádherné ;-). Jak nemám rád nadstavby, na tuhle bych si zvykl ;-).