reklama

Runtastic představuje vlastní náramek Orbit

Runtastic představuje vlastní náramek Orbit
2014-08-01T07:40:54+02:00
• 1. 8. 2014
1

Runtastic je bezpochyby jedna z nejpopulárnějších aplikací sledujících aktivitu. Vyznačuje se zejména uživatelsky přívětivým rozhraním, které je dále doplněno o širokou škálu nastavení. Díky této popularitě se tvůrci rozhodli vytvořit i náramek, který bude s touto aplikací úzce spolupracovat. Nese označení Orbit.

runtastic

Orbit je jednoduché nositelné zařízení, které je vybaveno OLED displejem. Může tak fungovat jako běžné digitální hodinky. Kromě toho nabízí i typické funkce pro zařízení tohoto typu. Budete moci sledovat spálené kalorie, ušlé kroky, dosaženou vzdálenost nebo celkovou aktivitu. Vaše aktivita bude sledována i během spánku. Nespornou výhodou je přítomnost vibračního upozornění, které může posloužit jako budík. Runstatic Orbit je samozřejmě voděodolný.

runtastic-me (1)

Výrobce slibuje výdrž až jeden týden. To rozhodně ještě není to, co bychom od takového přístroje očekávali. Nicméně, pokud se tato informace potvrdí i při běžném testování, nepůjde o špatné výsledky. Samotný náramek má stát 120 dolarů (2 480 Kč).

O  jeho dostupnosti v České republice zatím informace nemáme.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jiří Smrž

Fanoušek operačního systému Android, ale se zkušenostmi i s iOS a Windows Phone. Ve volném čase se rád věnuje sportům a sledování filmů nebo seriálů.

Komentáře

Zdenda Rykr

1. 8. 2014, 9:52

Dostupný od 11.8. objednat si jej můžete. Cena 119,99€ + 14€ doprava DHL. Tedy s kurzem 27,57 Kč/1€ je cena 3694,- :-(
Další barevné náramky v sadě za 29,99€

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim