reklama

Instagram p┼Öedstavil Hyperlapse – stabilizovan├í timelapse videa

Instagram p┼Öedstavil Hyperlapse – stabilizovan├í timelapse videa
2014-08-27T10:57:46+02:00
ÔÇó 27. 8. 2014

T├Żm stoj├şc├ş za aplikac├ş Instagram nelen├ş a i po akvizici Facebookem p┼Öichystal novou aplikaci s n├ízvem Hyperlapse. Ta nab├şz├ş tvorbu timelapse vide├ş – ─Źasosb─Ťrn├Żch sn├şmk┼». V ─Źem ale nov├í aplikace oproti ostatn├şm na tvorbu timelapse vynik├í, je softwarov├í stabilizace, kter├í dok├í┼że nahradit drah├ę vybaven├ş v podob─Ť stabiliz├ítor┼».

Rozhran├ş nov├ę aplikace je velmi jednoduch├ę. Po jej├şm spu┼ít─Ťn├ş┬áse ji┼ż rovnou zapne fotoapar├ít a jedin├Żch tla─Ź├ştkem na obrazovce za─Źnete nahr├ívat. Pot─Ť┼í├ş absence jak├ęhokoliv nutnosti p┼Öihla┼íov├ín├ş. Po nato─Źen├ş videa lze potom vybrat n─Ťkolik stup┼ł┼» zrychlen├ş. Vyb├şrat lze mezi zrychlen├ş┬ájednou a┼ż dvan├íctkr├ít. Video m┼»┼żete z aplikace rovnou sd├şlet na Instagram, Facebook nebo jej jen ulo┼żit do galerie.

Hyperlapse nab├şz├ş opravdu povedenou stabilizaci, kter├í umo┼ż┼łuje nat├í─Źet za ch┼»ze, b─Ťhu ─Źi dal┼í├şch aktivit. D├şky tomu lze posl├ęze vytvo┼Öit velmi dob┼Öe profesion├íln─Ť vypadaj├şc├ş videa. Aplikace je dostupn├í jen pro opera─Źn├ş syst├ęm iOS a je zdarma. Na videu n├ş┼że m┼»┼żete zhl├ędnout porovn├ín├ş videa nato─Źen├ęho v├Żchoz├ş aplikac├ş fotoapar├ítu a aplikac├ş Hyperlapse.

logo-app Hyperlapse from Instagram Developer Zdarma iOS

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Miroslav R┼»┼żi─Źka

Redaktor a moder├ítor na na┼íem YouTube kan├ílu a nad┼íenec do modern├şch technologi├ş, kter├Ż na na┼íem webu p┼»sob├ş ji┼ż od roku 2013. Mobiln├ş telefony ho ale zaj├şmaj├ş ji┼ż od d─Ťtstv├ş.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim