reklama

Google vydal Prezentace na iOS a aktualizoval Dokumenty a Tabulky

Google vydal Prezentace na iOS a aktualizoval Dokumenty a Tabulky
2014-08-26T16:24:24+02:00
• 26. 8. 2014

Potom, co Google odstranil možnost editování dokumentů v aplikaci Google Drive, vytvořil celkem tři nové aplikace určené k editaci. Jedná se o Dokumenty, Tabulky a Prezentace. Na Android máme všechny tři již delší dobu, na iOS ale poslední zmíněná dodnes chyběla. Mimo to jsme se dočkali i aktualizace těch stávajících.

screen-shot-2014-08-25-at-1-25-33-pm

Nová aplikace Prezentace, v originále Slides, nabízí vytváření prezentací přímo v iOS zařízení, možnost spolupracovat s kolegy zároveň, prezentovat vytvořené prezentace, automatické ukládání a také otevírání, editace a ukládání do formátů Microsoft PowerPoint. Nová aplikace a aktualizované nabízejí design vycházející z Material Designu.

Aktualizované aplikace Dokumenty a Tabulky přinášejí nově také podporu pro práci se soubory Microsoft Office. Mimo to umí Tabulky používat funkci najít/nahradit.

slides-ios-01 slides-ios-03 slides-ios-04

Google se tak aktualizovanou sadou snaží jít proti nedávno vydanému balíku Office a mimo to i proti sadě iWork od samotného Applu. Hlavní výhoda Google poté spočívá ve faktu, že vše nabízí zdarma oproti konkurenci.

logo-app Google Slides Developer Zdarma iOS logo-app Google Docs Developer Zdarma iOS logo-app Google Sheets Developer Zdarma iOS

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim