reklama

Fly Era: levný Windows Phone z Anglie

Fly Era: levný Windows Phone z Anglie
2014-08-04T08:00:20+01:00
• 4. 8. 2014

Nestává se často, aby neznámí výrobci stavěli úspěch na jiném operačním systému než na Androidu. Nicméně jedna anglická společnost se rozhodla poprvé vyzkoušet u telefonu také platformu Windows Phone. Výrobce Fly ve své nabídce překvapivě nabízí bohatou nabídku chytrých zařízení, kterou cílí převážně na ruský trh. Novinka s názvem Era disponuje průměrnou výbavou za odpovídající cenovku.

Fly Era

Přední panel zabírá 4palcový IPS displej zaujímající rozlišení 480 x 800 pixelů, kterému dodává výkon čtyřjádrový procesor Snapdragon 200 od Qualcommu taktovaný na frekvenci 1,2 GHz společně s 512MB operační pamětí RAM. Úložiště má v základu velikost 4 GB a to dále rozšíříte vložením paměťové microSD karty. Celkově konstrukce dosahuje na rozměry 125,5 x 65 x 10,7 mm.

Záda ponesou kromě 1500mAh baterie ještě 5megapixelový fotoaparát bez autofokusu a s přisvětlovací LED diodou. Seznam specifikací uzavírá přední 0,3 MPx kamerka nebo operační systém Windows Phone ve verzi 8.1. Doporučená cena by měla být 3 990 rublů, což při přepočtu vychází na lákavých 2 300 Kč bez daně. Oficiální spuštění prodeje lze očekávat již v následujících týdnech.

Zdroj: hi-tech.mail.ru

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat