Zabezpečte si svého Androida proti slídilům pomocí aplikace LockIt

Zabezpečte si svého Androida proti slídilům pomocí aplikace LockIt
2014-07-03T06:55:15+02:00
• 3. 7. 2014
1

Půjčujete často někomu svůj telefon nebo tablet, a zároveň si ceníte svého soukromí a citlivých dat? Tak právě pro vás je určena nová aplikace LockIt pro Android, která dokáže eliminovat všechny starosti týkající se sdílení zařízení s přáteli nebo rodinou.

Screenshot_2014-06-28-07-24-36 Screenshot_2014-06-28-07-25-44 Screenshot_2014-06-28-16-08-47 Screenshot_2014-06-28-16-09-20

Nechcete, aby vám někdo projížděl Facebook, četl zprávy nebo prohlížel soukromé fotografie? S LockIt lze všechny požadované aplikace zamknout, žádné nepovolané osobě se je tak nikdy nepodaří spustit. Pro zabezpečení můžete zvolit klasické heslo, nebo i gesto. Zamykání aplikací ovšem není jediné, co LockIt dokáže. Umí také zabránit nežádoucím instalacím nebo odinstalacím aplikací.

LockIt je k dispozici zdarma, zakoupením verze Pro za 54 Kč se navíc odemknou další zajímavé funkce. Patří mezi ně neomezený počet zaheslovaných aplikací (verze zdarma dovolí zabezpečit pouze 3 aplikace), náhodně generovaná klávesnice pro zadávání hesla, neviditelný režim během zadávání PIN kódu a v poslední řadě také spouštění zabezpečení v předem naplánované době.

logo-app LockIt Free Jesús David Gulfo Agudelo Zdarma ANDROID logo-app LockIt Pro Jesús David Gulfo Agudelo 0,87 US$ ANDROID

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Mohli byste porovnat Lockit a Smart App Lock?

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat