reklama

Český budík Neon Alarm pro Android získal nové funkce a vzhled

Český budík Neon Alarm pro Android získal nové funkce a vzhled
2014-07-02T16:38:14+01:00
• 2. 7. 2014

V Obchodě Play se nachází spousta povedených aplikací, obzvláště těch českých. Patří mezi ně i zajímavý budík od českého vývojáře Jiřího Sýkory. O aplikaci jste si na Dotekománii mohli přečíst již dříve, nyní však došlo k velké aktualizaci přinášející plno nových vylepšení.

night_mode_feature

První velkou změnou, které si lze všimnout na první pohled, je podpora témat. Každý si nově může svůj budík upravit k obrazu svému. Zásadní je také velká optimalizace, vše se nyní ovládá daleko plynuleji. Hlavní novinka ale spočívá v kompletně přepracovaném rozhraní s ovládacími prvky. Přibyl také noční mód pro příjemnější používání ve tmě.

theme_features

Český Neon Alarm Clock si můžete stáhnout z Obchodu Play ve verzi zdarma. Pokud se vám však aplikace zalíbí, doporučujeme zakoupit placenou verzi za necelých 40 Kč. Nejenže tak získáte více témat, možnost nastavení MP3 melodií a žádně reklamy, ale podpoříte tím i další vývoj aplikace.

logo-app Neon Alarm Clock Free Jiří Sýkora Zdarma ANDROID logo-app Neon Alarm Clock Jiří Sýkora 1,77 US$ ANDROID
reklama
reklama

Martin Šindler

Technologický nadšenec, který si rád hraje se vším, co má displej. Na Dotekománii píše především o aplikacích pro Android a Windows Phone, které ho nějakým způsobem dokážou zaujmout. Občas nějakou tu aplikaci rovněž přeloží do češtiny.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim