reklama

Samsung v USA spustil zkušební program na chytrá zařízení

Samsung v USA spustil zkušební program na chytrá zařízení
2014-07-01T09:00:24+01:00
• 1. 7. 2014

Pokud byste v budoucnu ocenili možnost si před koupí vyzkoušet na několik dní chytré zařízení, podobnou službu pomalu spouští společnost Samsung ve Spojených státech na pěti vybraných pobočkách s názvem Galaxy Studio. Jihokorejský výrobce se mohl nechat inspirovat u mobilního operátora T-Mobile nebo Motoroly, protože podobnou službu teprve nedávno spustili také na území USA.

Samsung Galaxy Studio

Celý pilotní program zatím probíhá ve velmi omezené míře na pěti prodejnách v Dallasu, Houstonu, Los Angeles, Santa Clara a New Yorku. Tam lze vybírat pouze ze čtyř zařízení, kterými jsou Galaxy S5, Note 3, Gear 2 nebo Gear Fit. Potencionální zákazníci mohou zařízení zkoušet po dobu 21 dní. Po uplynutí doby mají na výběr. Když zařízení splní jejich očekávání, tak jej mohou odkoupit za prodejní cenu.

V opačném případě Samsung vrací celou zálohu v neupřesněné výši, jestliže zařízení nebylo během používání nijak poškozeno. Zálohu je samozřejmě potřeba složit kreditní/debetní kartou ještě před zapůjčením. Zkušební spotřebitelský program je ideální příležitost, jak přiblížit svá zařízení doposud nerozhodným uživatelům. Nakonec do budoucna nelze vyloučit rozšíření o další zařízení či místa.

Zdroj: samsungmobileuspress.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim