reklama

Galaxy V a Ace NXT – další novinky od Samsungu

Galaxy V a Ace NXT – další novinky od Samsungu
2014-07-14T09:00:58+02:00
• 14. 7. 2014

Samsung opět pokračuje v chrlení nových chytrých telefonů. I když jde o zařízení, která se u nás s největší pravděpodobností ihned neobjeví, nemůžeme vyloučit to, že v budoucnu nedorazí pod zcela jinými názvy. První model Galaxy V byl nalezen u jednoho maloobchodního prodejce ve Vietnamu. Za to druhou novinku s názvem Galaxy Ace NXT je možné již zakoupit na trhu v Indii. Oba telefony nabídnou základní výbavu a díky ní zapadnou do nejnižší třídy.

Samsung Galaxy Ace NXT (2)

Nové Galaxy V disponuje 4palcovým displejem s rozlišením 480 x 854 pixelů. Hardwarová stránka zahrnuje doposud neznamý procesor taktovaný na frekvenci 1,2 GHz, 4GB úložiště a pouze 512MB operační paměť RAM. Celkovou výdrž zajišťuje 1 500mAh baterie. Záznamy pořídíte buď 3megapixelovým fotoaparátem s přisvětlovací LED diodou nebo přední VGA kamerkou. Zbytek základní výbavy doplňuje systém Android ve verzi 4.4.2 KitKat, podpora 3G sítí, Bluetooth 4.0 a WiFi.

Samsung Galaxy V

Model Galaxy Ace NXT (SM-G313H) má překvapivě v mnoha směrech velmi podobné specifikace jako předchozí model, ale seznam navíc zahrnuje funkci dual-SIM. Co se týče dostupnosti,  u Galaxy V není zatím známo datum oficiální představení. Naopak Galaxy Ace NXT prodejci pomalu zařazují do své nabídky. Nakonec v obou případech se má cenovka pohybovat na hranici kolem 100 dolarů (tj. cca 2 018 Kč bez daně).

Samsung Galaxy Ace NXT Samsung Galaxy Ace NXT (3)

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat