reklama

O2 upravuje datové tarify – jsou připraveny na LTE

O2 upravuje datové tarify – jsou připraveny na LTE
2014-07-14T13:44:22+02:00
• 14. 7. 2014
1

Tento rok Česká republika zažívá toužebný rozmach technologie LTE. Všichni operátoři budují novou síť a předhání se v pokrytí. Nová technologie nám přinese vyšší rychlosti, ale tomu by měly odpovídat i datové tarify, zejména limity v podobě přenesených dat (FUP).

Screenshot_51

Mapa pokrytí, kterou naleznete na stránkách O2

O2 reaguje na nový trend a představuje upravenou nabídku, která je dle vyjádření operátora připravena na LTE.

Screenshot_50

„Datový objem 5 GB umožňuje přehrát si až 10 filmů z naší O2 videotéky či nahrát na sociální sítě několik tisíc fotografií,“ upřesňuje Silvia Cieslarová.

Dále se v tiskové zprávě uvádí, že od 15. 7. se zvýší maximální rychlost stahování na 110 Mb/s. Pro nahrávání budeme moci využít rychlost 55 Mb/s. To samozřejmě neznamená, že tyto rychlosti budou vždy dostupné.

“ Všechny naše tarify jsou nyní připraveny na využití s nejrychlejší datovou sítí 4G LTE. Zrychlujeme všechny tarify bez ohledu na to, jestli je zákazníci používají v mobilech, v noteboocích nebo v tabletech,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Czech Republic.

Ačkoliv se jedná o krok správným směrem, tak není všem dnům konec. Konkurenční boj v datových tarifech není u svého vrcholu a je možné, že ještě do konce roku uvidíme lepší ceny nebo balíčky.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Co je na tech tarifech noveho? 1,5 GB za 200Kč mam uz rok.. a ne pres nejakou super omezenou nabidku

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim