reklama

Nepředstavený Bolt od Instagramu má zřejmě problém

Nepředstavený Bolt od Instagramu má zřejmě problém
2014-07-30T07:41:46+02:00
• 29. 7. 2014

V uplynulých dnech se objevila informace, že Instagram chystá zcela novou aplikaci Bolt, jenž by se měla zaměřit na komunikaci pomocí fotografií. Zpráva se zakládá na mobilní reklamě, která byla viděna uživateli v samotné aplikaci Instagram.

V tuto chvíli neznáme přesné datum, kdy bude Bolt oficiálně uveden do Obchodu Play. Mělo by se tak stát během tohoto týdne, jak uvádí web TechCrunch.

Bolt – nový komunikační nástroj od Instagramu

bolt

Jak se zdá, aplikace (služba) Bolt má pravděpodobně ještě před představením nemalý problém. Pokud budete hledat v Obchodě Play slovo „Bolt“, najdete jiný titul, který existuje již přes tok. Za ní stojí vývojář Andrew Benton, který vyzývá Instagram, aby změnil název své služby.

Bolt (Andrew Benton) – alternativa k aplikaci telefon, která v budoucnu hodlá integrovat i SMS.

Screenshot_2

logo-app Bolt Bolt Technology, Inc. Zdarma ANDROID

Andrew Benton má dokonce podanou žádost na ochrannou známku ve spojení s názvem Bolt. Dále uvádí, že pokud nedojde k nápravě a opravdu dojde k uvedení Bolt od Instagramu, je připraven se právně bránit.

Pokud vezmeme v potaz sílu Instagramu a případně i Facebooku, marketingová kampaň by mohla silně poškodit starší aplikaci Bolt. Dokonce by se takový postup odrazil ve vyhledávání například v Googlu. Zde byste již nemohli najít původní aplikaci Bolt a díky silnější kampani by se objevovala jen nová služba.

Zdroj: techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim