reklama

Kovový Samsung Galaxy F se ukazuje na prvním reálném snímku

Kovový Samsung Galaxy F se ukazuje na prvním reálném snímku
2014-07-05T09:00:05+02:00
• 5. 7. 2014
1

O prémiové variantě modelu Galaxy S5 se toho již hodně napsalo. Dočkali jsme se sice vylepšené varianty Galaxy S5 s QHD displejem a Snadragonem 805, tato varianta se však prodává jen v Jižní Koreji a použitým materiálem je stále především plast. Nyní se na internetu objevuje další snímek kovové varianty známé také jako Galaxy F.

gsmarena_001

Na snímku lze vidět boky zařízení z kovu, přičemž jsou velmi podobné těm na iPhonu 5/5s. Tím mám na mysli charakteristickou řežbu a obroušení hliníku. Pokud jsme ale již dříve mohli pozorovat rendery ze zdroje evleaks, tak na nich je telefon na horní straně více zakulacen. Je tedy otázka, jaké a zda vůbec nějaké z těchto obrázků mají reálný základ.

Samsung Galaxy F by z výbavy měl nabídnout to nejlepší na trhu. Uvnitř by se měl nacházet procesor Snapdragon 805 a 3 GB RAM. Z další výbavy má nabídnout 16 MPx fotoaparát s optickou stabilizací a údajně také voděodolnost. Uvidíme, zda se někdy kovové varianty Galaxy S5 dočkáme. Osobně mě napadá, že na snímku by klidně mohl být i Galaxy Note 4, kterého se dočkáme v září.

gsmarena_001 (1)

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Karl Newkeny

7. 7. 2014, 14:02

..je na snímku skutečně Samsung, nebo LG G2? :-D :-D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat