reklama

ZTE začíná lákat na novou Nubii Z7

ZTE začíná lákat na novou Nubii Z7
2014-06-09T09:15:58+02:00
• 9. 6. 2014

Reklamní kampaň k nadcházející novince spustila společnost ZTE. Čínský výrobce v současné době dokončuje práce na modelu Nubia Z7, který s největší pravděpodobností brzy dorazí do oficiálního prodeje. První snímky toho telefonu byly zveřejněny na blogovací síti Sina Weibo. Především zachycují jeho stěžejní prvky. Samozřejmosti je typický kruh v červeném provedení sloužící jako domovské tlačítko nebo umístěný kolem objektivu fotoaparátu.

ZTE Nubia Z7

Co se týče možných specifikací, přední část by měla disponovat 5palcovým displejem s Full HD rozlišením. Výkon zřejmě zajistí čtyřjádrový procesor Snapdragon 805 od Qualcommu po boku 3GB operační paměti RAM. Zadní část může nést 16megapixelový fotoaparát s optickou stabilizací obrazu a LED bleskem. Softwarovou stránku má zajistit Android 4.4 KitKat doplněný o nástavbu Nubia UI v nové verzi 2.0.

V Číně je již k dispozici tisková zpráva přímo od ZTE, která dokonce údajně hovoří o snímači otisků prstů či osmijádrovém procesoru, což nepřichází v úvahu u Snapdragonu 805. Nakonec k představení Nubie Z7 minimálně ve dvou barevných variantách (bílá/černá) dojde někdy během tohoto měsíce za prodejní cenu okolo 2 777 jüanů, což při přepočtu vychází na cca 8 940 Kč bez daně.

ZTE Nubia Z7 (3) ZTE Nubia Z7 (2)

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim