reklama

TomTom uvádí Runner Cardio s Multi-Sport Cardio na český trh

TomTom uvádí Runner Cardio s Multi-Sport Cardio na český trh
2014-07-28T18:12:33+02:00
• 12. 6. 2014
2

Začátkem dubna jsme vás informovali o prvních sportovních hodinkách od společnosti TomTom, která běžné hodinky provázala chytrými funkcemi. Pro nizozemského výrobce jde o velkou událost, neboť jde o první typ tohoto druhu. Nicméně na trhu od ostatních výrobců jich najdete již několik, takže TomTom tímto počinem jen naskakuje do rozjetého vlaku. Každopádně příjemným překvapením je nastavená nižší cena oproti cenovce při spuštěném předprodeji.

TomTom Runner Cardio

Na český trh byla oficiálně uvolněna dvojice hodinek nesoucí název Runner Cardio a Multi-Sport Cardio. K měření tepové frekvence využívají podobnou technologii, jakou známe například u nejnovější generace hodinek Gear 2 nebo telefonu Galaxy S5. Za údajně převratnou technologií stojí optický senzor Mio, který sleduje průtok krve pomocí světelného paprsku prosvěcující kůži. Tím tedy odpadá nutnost opásání hrudi monitorovacím prvkem.

Uživatelé si mohou vybrat z pěti druhů intenzity tréninku. Poté jej hodinky průběžně upozorňují na potřebné tempo k dosažení zvoleného cíle. Displej zobrazuje informace o aktuálním srdečním tepu, vzdálenosti či tempu. Doporučená prodejní cena u Runner Cardio je 7 399 Kč, zatímco u Multi-Sport Cardio 8 199 Kč včetně DPH. Nakonec prodej startuje ve volném prodeji a zároveň přes internetový obchod výrobce.

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

PepaPotopa

13. 6. 2014, 11:05

Recenzi prosím ;-)

Antonín Horňáček

13. 6. 2014, 13:36

Dobrý den, v současné době připravujeme recenzi na TomTom Multi-Sport+. Děkujeme za Vaši reakci.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim