reklama

Samsung chystá Galaxy Pocket 2 a Core 2 Duos

Samsung chystá Galaxy Pocket 2 a Core 2 Duos
2014-06-18T12:00:14+02:00
• 18. 6. 2014

Jihokorejská společnost Samsung opět připravuje rozšíření produktové nabídky o nástupce dvou modelů zapadající do nižších pater chytrých telefonů. Přesněji jde o modely Galaxy Pocket a Galaxy Core, které přijdou mírně vylepšené pod názvy Galaxy Pocket 2 a Galaxy Core 2 Duos. Oba telefony budou nabízet skutečně jen základ pro nenáročné uživatele, ale překvapivě poběží na nejnovější verzi 4.4.2 KitKat systému Android.

Galaxy Core 2 Duos (1)Galaxy Core 2 Duos (2)

Model s názvem Galaxy Pocket 2 dostal 3,2palcový displej s QVGA rozlišením, který požene procesor s 1GHz frekvencí, 512MB operační paměť RAM a úložiště o velikosti 4 GB. Zadní část kromě 1 200mAh baterie zabírá také 2megapixelový fotoaparát. Zbývající výbava ještě zahrnuje podporu funkce dual-SIM nebo přední VGA kamerku. O něco lépe na tom je druhá novinka, Galaxy Core 2 Duos. Ten má 4,5palcový displej s WVGA rozlišením, čtyřjádrový procesor, 768MB paměť RAM a 4GB úložiště rozšiřitelné o paměťovou microSD kartu.

Záda nesou 5megapixelový fotoaparát s přisvětlovací LED diodou po boku 2 000mAh baterie. Z ostatních specifikací dále stojí za zmínku podpora WiFi, Bluetooth 4.0, dual-SIM a přední VGA kamerka. Výrobce prozatím neprozradil přesný datum oficiálního představení včetně prodejních cen, takže nezbývá nic jiného než dále vyčkávat na všechny upřesňující informace.

Galaxy Pocket 2  (1) Galaxy Pocket 2  (2)

Galaxy Core 2 Duos (3) Galaxy Core 2 Duos (4)

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim