reklama

Putin na pozlaceném krytu iPhonu 5s

Putin na pozlaceném krytu iPhonu 5s
2014-06-29T13:56:43+01:00
• 29. 6. 2014

Zatímco Putinova rozhodnutí jsou na západě spíše odsuzována, na východě je tomu přímo naopak. Vladimír Putin je zde vychvalován, tedy hlavně tou bohatší částí lidu, například za připojení Krymu k Rusku. A právě díky tomuto obdivu se vynořil na světlo světa speciální iPhone 5s s pozlaceným krytem a s Putinovou tváří.

gold-putin

V největší zemi světa bylo oznámeno vydání pozlaceného iPhonu 5s, jenž se bude prodávat okolo 4360 dolarů (~ 87 700 Kč). Tato edice je známá jako „Caviar iPhone 5S Supremo Putin“, ovšem její „výstižnější“ název zní „prezidentské příslušenství pro lidi z vyšších tříd“.

Gold-iPhone-5s-Putin-02

Samozřejmě tuto vychytávku pro iPhone 5s si nemůže dovolit průměrný Rus, a tak je dostupná jen ve vyšších kruzích. Produkt italské luxusní značky Caviar/Perla Penna nebude zřejmě k dispozici v jiných částech světa.

Zdroj: intomobile.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim