reklama

Přečtěte si to nejzajímavější o moderních technologiích

Přečtěte si to nejzajímavější o moderních technologiích
2014-06-26T06:54:26+02:00
• 25. 6. 2014
3

V zítřejších Lidových novinách (26. 6. 2014) vychází exkluzivní příloha Mobilní & moderní technologie. Co dnes člověk nenajde v chytrém telefonu, jako by ani neexistovalo. Přečtěte si, jaké jsou nejnovější trendy v této oblasti a čím žijí technologičtí nadšenci i běžní uživatelé.

Screenshot_7

Budeme všichni chodit s „chytrými“ brýlemi, které nám nepozorovaně odpoví na jakoukoli otázku? Šéfredaktor Dotekomanie je přesvědčený, že do pár let to bude úplně běžné. Dozvíte se, proč stále více lidí nakupuje přes mobilní aplikace radši než na internetu. Najdete zde i seznam nejužitečnějších aplikací, které by ve vašem mobilu rozhodně neměly chybět. Všechny jsou samozřejmě opatřeny QR kódy, abyste si je mohli ihned vyhledat a stáhnout.

Dozvíte se, jaké jsou hlavní výhody webů, které se sami přizpůsobí zařízení uživatele, a proč na responzivní weby mnoho firem přechází. Stále více lidí se zdokonaluje v cizím jazyce online výukou. Rozhovor se zkušenou lektorkou prozradí, jaké metody jsou nejúčinnější. Ještě mnohem více se o světě moderních technologií dozvíte na webu Smarttechnologie.cz. I ti, kteří v této oblasti spíše tápou, by ho měli určitě navštívit. Právě je totiž jistě zaujme rozhovor s lektorem počítačové školy, která pořádá kurzy pro profesionální programátory i úplné začátečníky.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

POCKET CZ

25. 6. 2014, 22:41

ten web smarttechnologie.cz nefunguje

Přemysl Vaculík

VIP 25. 6. 2014, 22:48

Měl by během dnešní půlnoci.

Jakub Johanides

26. 6. 2014, 11:39

Už je spuštěn.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim