reklama

Pocket Avatars: Komunikace pomocí animáků

Pocket Avatars: Komunikace pomocí animáků
2014-06-20T09:55:30+02:00
• 20. 6. 2014

Dalo by se říci, že s aplikacemi umožňujícími komunikaci jak textovou, tak obrazovou, se v poslední době roztrhl pytel. Ať už se jedná o Snapchat, nebo o novinku Slingshot, snaží se vývojáři o něco originálního.  O to se nyní pokouší i Intel se svojí novou aplikací Pocket Avatars.

nexusae0_131

Zatímco výše zmíněné komunikační služby jsou o opravdovém obrazu, Pocket Avatars je o animovaných zprávách. Aplikace pomocí přední kamerky zachytí váš výraz a vaše sdělení, které následně použije k vykreslení avatara. Na výběr aplikace zatím nabízí několik avatarů zdarma, další pak po jednom dolaru. Mezi nabízenými možnostmi je například  (ze známějších postav) socha Davida, Gummy Bear, Marshmallow ze seriálu Annoying Orange, nebo třeba George Washington (v podobě z bankovky).

nexusae0_217

Aplikace je určena pro platformy Android a iOS, ale zatím není dostupná pro ČR. Bude zajímavé sledovat, jak se aplikace uchytí a jak rychle, pokud vůbec, se rozšíří. Někoho totiž může odradit podobnost s dnes už zastaralými vychytávkami pro web kamery, na druhou stranu však může zaujmout přesnost zachycení výrazů a mimiky.

logo-app Pocket Avatars Intel corporation Zdarma ANDROID

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Michal Císařovský

Student ČZU v Praze, který se zajímá o vše kolem Androidu, především o aplikace. Rád zkouší nové komunitní ROM a především se neustále zabývá grafickými úpravami svého telefonu. Jeho nejoblíbenější modelovou řadou jsou Xperie. Mezi jeho další záliby patří fotografování, hudba a divadlo.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim