reklama

Motorola se překonává – Android 4.4.3 pro Moto X, G a E

Motorola se překonává – Android 4.4.3 pro Moto X, G a E
2014-06-04T07:45:30+01:00
• 4. 6. 2014

Teprve včera Google uvolnil Android 4.4.3 pro smartphony a tablety Nexus, přičemž aktualizace OTA by se měla postupně šířit ve vlnách. V brzké době se dočkají i majitelé zařízení Google Play Edition. Mohli jsme jen odhadovat, kdy se tato verze dostane k výrobcům – mnohdy to trvá i několik měsíců. Avšak Motorola dnes velmi příjemně překvapila.

moto-comparison

Tento výrobce zveřejnil na svém blogu informaci, že Android 4.4.3 bude k dispozici pro smartphony Moto X, Moto G a Moto E již tento týden. Doposud jsme zde neměli výrobce, který by dokázal tak rychle adoptovat nový systém a rozesílat jej do svých zařízení. Tímto Motorola jen potvrzuje výhody čistějšího Androidu – není potřeba dělat úpravy vlastního softwaru. Navíc nabízené aplikace jsou v Obchodě Play a není nutné je nějak začleňovat do systému, což jen zdržuje.

Novější verze bude zpočátku k dispozici pro majitele, kteří si mobily zakoupili v USA. U modelu Moto G (LTE) se dostupnost rozšířila i na území Brazílie. Pokud vlastníte mobil z evropské distribuce, zřejmě si nějakou chvíli počkáte.

Zdroj: motorola-blog.blogspot.cz

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim