reklama

LG G Watch – unikajĂ­ specifikace aktualizováno

LG G Watch – unikajĂ­ specifikace [aktualizováno]
2014-06-10T21:00:04+02:00
• 10. 6. 2014

Aktualizováno 10. 6.

Oficiální představení těchto hodinek se má uskutečnit na konferenci Google I/O 2014. Mezi tím unikají informace o specifikacích, které asi nepotěší mnoho uživatelů. Rozhodně se nemusíme těšit na týdenní výdrž na jedno nabití. Dle zdroje @upleaks, který poskytl tabulku specifikací, máme očekávat pohotovostní dobu 36 hodin. Doba nabíjení se bude pohybovat něco málo pod dvě hodiny. Kapacita baterie je 400 mAh.

uleaks-g-watch-specs

Rozměry LG G Watch jsou 37.9 x 46.5 x 9.95 milimetrů a váha se zastavila na 61 gramech. Displej má úhlopříčku 1,6 palce s rozlišením 280 x 280 pixelů. Interní úložiště má velikost 4 GB a paměť RAM má 512 MB. Konektivitu bude zajišťovat Bluetooth 4.0.

Původní článek 4. 6.

Google před nějakou dobou představil zcela nový systém Android Wear, přičemž jsme se dočkali oznámení nových chytrých hodinek Motorola Moto 360 a LG G Watch. Postupem času se dozvídáme další informace o těchto novinkách, ale samotný začátek prodeje nebyl upřesněn.

Screenshot_153

V tuto chvíli se na internetu objevila kopie systému z LG G Watch. Díky tomu se dozvídáme další podrobnosti, co se týče výbavy. Ze souboru build.prop lze vyčíst, že výkon bude zajišťován procesorem msm8226, což je Snapdragon 400 od společnosti Qualcomm. Jeho maximální taktovací frekvence se zastavila na 1,2 GHz. Ve výbavě tohoto SoC najdeme Bluetooth 4.0 a grafiku Adreno 305.

Systém Android Wear je zde označen jako 4.4W, což zřejmě znamená, že je v podstatě založen na Androidu 4.4 KitKat. Kódové označení LG G Watch je Dory a podle webu Phandroid to může znamenat určitou souvislost s Googlem. Ten svá zařízení pojmenovává podle ryb a jméno Dory se dá spojit s filmem Hledá se Nemo.

Kromě těchto informací byly vypreparovány obrázky z této kopie systému. Níže naleznete jen výběr několika z každé kategorie. Pod nimi se nachází odkazy ke stažení kompletních balíků.

Obrázky z Google Now

bg_now_package_delivered bg_now_reminders_day bg_now_stocks_up bg_now_traffic_high_day

Ke staĹľenĂ­ z MefiaFire

Obrázky z aplikace počasí

bg_weather_mist_day bg_weather_partly_cloudy_day bg_weather_snow_heavy_day bg_weather_thunderstorms_night

Ke staĹľenĂ­ z MediaFire

Tapety a jiné obrázky

bg_alarm_day bg_alice bg_home_night (1) bg_timer_stopped

Ke staĹľenĂ­ z MediaFire

Jako bonus na závěr máme pro vás bootovací animaci z hodinek. Na nich si můžete všimnout i nového typu názvu systému Android.

9bmgn

Zdroje: phandroid.com, androidauthority.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim