reklama

5 aplikací ze storu – to nej z posledního týdne pro Android

5 aplikací ze storu – to nej z posledního týdne pro Android
2014-06-11T06:55:47+02:00
• 11. 6. 2014

Milí čtenáři, mé články znáte především ze seriálu Dotekománie doporučuje. Nyní se budeme setkávat i v tomto seriálu, přičemž v dílech pro Android. Další slova jsou zbytečná, nuže, pojďme se podívat na ty nejzajímavější aplikace z tohoto týdne.

best-android-apps

PowerDirector – Video Editor

Jistě znáte výborný program pro Windows od společnosti Cyberlink, nyní se tato společnost rozhodla vydat vlastní aplikaci, která vám umožní profesionálně sestříhávat vaše videa, přičemž obsahuje i spousty efektů, přechodů atd. Aplikace je zdarma, ale za různé přídavky si připlatíte.

logo-app PowerDirector – Video Editor CyberLink.com Zdarma ANDROID

Ultimate G3 Launcher Theme

Nedávno bylo představeno zařízení G3 od společnosti LG, které patří mezi nejlepší zařízení na světě. LG do tohoto modelu vneslo nový design, který si díky tomuto tématu můžete užít i na svém přístroji. Téma podporuje nejpoužívanější launchery např. Nova Launcher.

logo-app App Name Developer NEZNÁMÁ ANDROID

Mobile Compare

Jestliže se chystáte pořídit si nové zařízení a často mezi nimi vybíráte, měla by vám pomoci aplikace Mobile Compare, která umožňuje srovnání snad všech dostupných telefonů.

logo-app Mobile Compare MarketLytics Zdarma ANDROID

Audio Visualizer Live

Aplikace Audio visualizer ocení především lidé, kteří často poslouchají hudbu. Visualizer vám umožní mít na vašem přístroji různé efekty, vlnící se do rytmu právě hrající hudby.

logo-app Audio Visualizer Live TheBigK1d Zdarma ANDROID

Smart IR Remote – AnyMote

Do dnešních zařízení se opět vrátil dědeček infraport, a jestli jste si pořídili právě přístroj s IR, můžete jej využívat jako ovladač TV. Tato aplikaci vám v tom pomůže, přičemž obsahuje přes 700 000 kódů pro ovládání, tudíž by se nemělo stát, že zrovna vaše TV ovládat nepůjde. (aplikace není kompatibilní s přístroji od LG a Sony!)

logo-app Smart IR Remote - AnyMote Color Tiger 6,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim