reklama

iPhone 5S má „mini“ verzi z Číny

iPhone 5S má „mini“ verzi z Číny
2014-06-10T15:55:24+02:00
• 10. 6. 2014

S blížícím se vydáním iPhone 6, s opět větší obrazovkou oproti minulé verzi, se dostává napovrch mnoho spekulací o budoucích plánech firmy Apple. Jedna ze spekulací je nová řada pojmenovaná iPhone Mini. Jednalo by se pouze o zmenšení celého zařízení s displejem 3.4-4 palce, ovšem mělo by mít podobné hardwarové vybavení jako „normální“ verze iPhone.

Čínské klony se objevují na trhu už delší dobu, přičemž některé jsou opravdu povedené a od originálu je pozná jen málokdo. A nyní se díky spekulaci o „možné“ budoucí verzi iPhone Mini objevil klon, který spíše zesměšňuje tento nápad na plné čáře. Je to falešná verze iPhone 5S Mini.

Drobná velikost zařízení neumožňuje mít více než 3 ikony na obrazovce, z čehož vyplývá, že uživatelské rozhraní asi nebude nejpřívětivější vzhledem k počtu aplikací, které jsou někteří uživatelé schopni nainstalovat. Bohužel se toto zařízení nedá legálně koupit, jelikož je to v rozporu s duševním vlastnictvím firmy Apple. Zkráceně řečeno, můžete si koupit toto zařízení na nějaké čínské stránce, ovšem nikdo vám nezaručí funkčnost nebo dokonce vůbec dodání onoho zařízení.

iphone-5s-mini-clone

Zdroj: images.intomobile.com

reklama
reklama

Student zabývající se tvorbou grafiky, a to jak webových stránek, webových či mobilních aplikací, tak i marketingových produktů. Ve volném čase píše články, testuje nebo recenzuje různá zařízení, která se mu připletou pod ruku. Kontaktní email - pavel.mares@dotekomanie.cz.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim