reklama

iOS 8 Beta 2 v oběhu

iOS 8 Beta 2 v oběhu
2014-06-19T11:15:27+02:00
• 19. 6. 2014

Na nedávné konferenci WWDC představil Apple iOS 8, které by se do vašich zařízení mělo dostat později tento rok. S představením nové verze systému jsou před samotným uvolněním pro veřejnost samozřejmě na místě beta verze. První Apple uvolnil dva týdny zpátky, ale jak tomu u bet bývá, skýtala v sobě ještě mnohé chyby, stejně jako byla ochuzena o pár funkcí . Co největší počet z nich má napravit dnes uvolněná beta nesoucí pořadové číslo dva. ios8-beta2 Nápravu si zasloužil nejen v první betě  nefungující posuvník jasu, ale aktualizace také zase srovnala přehled zakoupených aplikací v AppStore podle data stažení. Stejně tak v mnohých případech nefungovala jedna z nejžhavějších novinek celého iOS 8, a to možnost používání klávesnicí třetích stran, ale i právě časté pády této funkce jsou druhou betou zažehnány.

Klávesnice se ale dočkala také nové funkce na iPadu, kde už funguje novinka QuickType, což je ve skutečnosti předpovídání slov, jaké známe už z Androidu. Po nainstalování této aktualizace vám přibude také nová aplikace přímo od Applu, která dříve byla dostupná na AppStoru, a sice Podcasts.

V nastavení si také nově můžete prohlédnout statistiky využití baterie u jednotlivých aplikací, stejně jako můžete nekompromisně zakázat veškeré notifikace.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim