reklama

Google má další aplikaci v Obchodě Play – E-mail

Google má další aplikaci v Obchodě Play – E-mail
2014-06-19T07:08:21+01:00
• 19. 6. 2014
3

Google se snaží urychlit vývoj jednotlivých aplikací, které jsou nativně k dispozici v Androidu. Proto se rozhodl je umísťovat přímo do Obchodu Play. Díky tomu může vydávat nové verze nezávisle na systému. Tento trend se uchytil i u výrobců a celkově jej hodnotíme velmi kladně.

Dnešním dnem se rozšířilo portfólio aplikací o E-mail. Jedná se o nativního klienta, který dokáže spolupracovat s jakoukoliv emailovou schránkou pomocí protokolů POP3, IMAP a Exchange. Pokud byste čekali, že s tímto krokem Google provedl razantní změny v designu, zklameme vás.

unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7)

Aplikace prošla je minoritními úpravami a převážná část z nich se udála na pozadí. Například byla zvýšena bezpečnost účtů Gmail, nezapomnělo se na opravy chyb a vylepšení stability. Uživatelé  se dočkali nové funkce pro tisknutí. Bonusem navíc je pozměněný způsob vkládání emailových účtů. Tímto výčet novinek končí.

E-mail není kompatibilní s HTC One m7 a Samsungem Galaxy S4 Google Play Edition. Je možné, že tento seznam není kompletní, avšak majitelé Nexus zařízení by neměli mít jakékoliv problémy. Aplikaci E-mail lze nainstalovat na zařízení s Androidem 4.0 a vyšším.

logo-app E-mail Google Inc. Zdarma ANDROID

Zdroj: androidspin.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Lucie Budínová

19. 6. 2014, 13:46

Mám Samsung Galaxy S3 Mini a také jsem nekompatibilní.

Karel Suchý

19. 6. 2014, 9:07

Mám S5 a nekompatibilní…

Dalibor Pencik

19. 6. 2014, 8:54

nexus s s aokp rom 4.1.2 – nenajde v google play v mobilu a po kliknutí zde na webu na odkaz na google play mi google play píše, že aplikace není kompatibilní z žádným mým zařízením.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim