reklama

Dotekománie doporučuje #47 – HD Widgets

Dotekománie doporučuje #47 – HD Widgets
2014-06-21T06:53:44+02:00
• 21. 6. 2014

Uživatelé Androidu mají jednu velkou výhodu – možnost umístění widgetů na domácí obrazovky. Widgety mají nejrůznější úkoly jak uživatelům ušetřit čas, nebo zpřehlednit jakékoliv informace. Dnešní seriál bude o aplikaci, která je na widgety přímo zaměřená.

HD Widgets patří na Google Play k nejvíce kupovaným aplikacím a rozhodně se není čemu divit. Aplikace má za sebou již několik let vývoje a vše je dokonale znát. HD widgets byl původně velmi omezený počtem různých widgetů. To se však autorům podařilo časem změnit a nyní je apka prošpikována nejrůznějšími vychytávkami.

 unnamed (1)_result unnamed_result

HD widgets nabízí svým uživatelům skvělou funkci, kdy si můžete vytvořit velmi hezké hodiny, a to vše dle svých vlastních představ. Při vytváření vlastního widgetu si můžete zvolit několik druhů fontů, mnoho barev pozadí hodin anebo tvar „bublin“, ve kterých jsou hodiny umístěny. Ani zdaleka jsem nevyjmenoval všechny možnosti, vybere si opravdu každý, to mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Skvělou informací je i to, že je aplikace dostupná i pro tablety, přičemž jsem se nesetkal s vůbec žádnými problémy.

 unnamed (2)_result unnamed (3)_result unnamed (4)_result unnamed (5)_result

Každý uživatel si může vytvořit widgety jakékoliv velikosti, jsou zde rozměry 1×1, 2×1, 4×1, 4×2, 4×4 a 5×4. Pro tablety jsou to hodnoty stejné jako pro telefony, ale navíc jsou zde 8×2, 4×7, 6×1, 6×2 a 3×5. Pomocí aplikace získáte moderní vzhled widgetů, jelikož jsou možnosti velmi velké. Při vytváření widgetů s počasím je na výběr několik poskytovatelů hydrometeorologických informací.

Uvnitř apky nalezneme několik možností nastavení, mezi které patří např. rychlost obnovování aktuálně zobrazených informací o počasí apod. Pokud si ve vytváření vlastních widgetů příliš nelibujete, nemusíte se bát, v aplikaci najdete možnost prohlížet si již hotová témata online, přičemž si je můžete následně stáhnout a nastavit na svou plochu.

 unnamed (6)_result unnamed (7)_result unnamed (8)_result unnamed (9)_result

HD Widgets jsou ke stažení v Google Play za malý poplatek 39Kč, přičemž je apka občas ve slevě. Trial verze není bohužel k dispozici, proto si budete muset vystačit s garantovanou dobou na vrácení peněz od Googlu, tedy 15 minut.

logo-app HD Widgety cloud.tv 0,99 US$ ANDROID
reklama
reklama

Lukáš Guhl

Student Vysoké školy IT. Fanoušek operačních systémů Android, iOS a všech mobilních zařízení celkově. Testuje pro čtenáře desítky aplikací týdně, které doporučuje ve svém seriálu Dotekománie doporučuje. Často lidem zdarma opravuje telefony a rád šíří informace o skvělých fintách pro Android. Na svém G+ profilu často zvěřejňuje tipy a vychytávky včetně slevových kódů a slev obchodů.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim